USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba Lencois Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Chalé em Condomínio com Wi-fi em Lençóis/BA Lencois Chalé em Condomínio com Wi-fi em Lençóis/BA Lencois Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba

ex. Chalé Em Condomínio Com Wi-fi Em Lençóis/ba

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

23

Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba


Κατά τη διαμονή στη βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στον Καταρράκτη Sossego, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 χλμ.

Η παραθεριστική κατοικία επίσης απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Chapada Diamantina.

Η βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, για την άνεση των επισκεπτών παρέχονται στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου

Στο κατάλυμα διατίθενται στην τραπεζαρία με ψυγείο, φούρνο και γυάλινα σκεύη. Cozinha na Pedra προσφέρει πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας και απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Επίσης, δίπλα βρίσκεται σταθμός λεωφορείων Terminal Rodoviario de Lencois, που είναι σε απόσταση 750 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Dos Irmaos
    600 μ.
  • Diamantina Mountains
    550 μ.
  • Hospital Municipal Sebastiao Alves
    450 μ.
  • Praca do Rosario
    450 μ.
  • Serranotur Turismo
    350 μ.
  • Artur Rufino
    450 μ.
  • Gruta da Fumaça GRUTA TORRINHA
    450 μ.
  • Predio da Prefeitura
    450 μ.
  • Universidade Estadual de Feira de Santana
    600 μ.
  • Igreja Senhor dos Passos
    500 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Λενσόις Σαπάντα Ντζιαμαντσίνα
    24 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Στο δωμάτιο

  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Πλυντήριο ρούχων
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 18:00
Check-out: από 11:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba;

    Chapada Diamantina, Dos Irmaos και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba.
  • Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Λενσόις Σαπάντα Ντζιαμαντσίνα από η βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba;

    Η βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba απέχει 25 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Λενσόις Σαπάντα Ντζιαμαντσίνα.
  • Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba;

    Το κόστος διαμονής σε η βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba αποτελεί 92$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba;

    Οι πελάτες της η βίλα Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Chale Em Condominio Com Wi-Fi Em Lencois/Ba, Βραζιλία

Avenida General Viveiros Condominio Vivendas Lencois, Lencois, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved